Ota yhteyttä

Suomen CISV-liiton yhteystiedot

Suomen CISV -liitto – CISV förbundet i Finland ry
CISV Suomen yleinen sähköpostiosoite: finland@cisv.org
Toimiston sähköpostiosoite: office@fi.cisv.org

Suomen CISV-liiton hallitus

board.list@fi.cisv.org

Puheenjohtaja
Sari Välimaa
sari.valimaa@fi.cisv.org
president@fi.cisv.org
Puh. 0400 862 559

Talousvastaava
Anu Kaukiainen
anu.kaukiainen@fi.cisv.org
finance@fi.cisv.org

National Representative
Emmi Puhakka
emmi.poikulainen@fi.cisv.org

Hallituksen jäsenet
Lara Lehtoranta
lara.lehtoranta@fi.cisv.org

Fiia Vauhkonen
fiia.vauhkonen@fi.cisv.org

Nuorisojaoston edustaja
Oona Kirveslahti
oona.kirveslahti@fi.cisv.org
juniorbranch@fi.cisv.org
njr@fi.cisv.org

Bryn Sloan
bryn.sloan@fi.cisv.org

Liiton järjestökoordinaattori

Moona Harmanen
moona.harmanen@fi.cisv.org

office@fi.cisv.org

Paikallisyhdistykset

This website uses to give you the best experience. Agree by clicking the 'Accept' button.