Suomen CISV-liiton yhteystiedot

Suomen CISV -liitto – CISV förbundet i Finland ry
CISV Suomen yleinen sähköpostiosoite: finland@cisv.org
Toimiston sähköpostiosoite: office@fi.cisv.org

Suomen CISV-liiton hallitus

board.list@fi.cisv.org

Puheenjohtaja
Emmi Puhakka
emmi.puhakka@fi.cisv.org
president@fi.cisv.org

Talousvastaava
Annina Rintala
finance@cisv.fi

National Representative
Oona Kirveslahti
oona.kirveslahti@fi.cisv.org

Hallituksen jäsenet
Mareen Patzelt
mareen.patzelt@fi.cisv.org

Max Talvioja
max.talvioja@fi.cisv.org

Emma Kouhi
emma.kouhi@fi.cisv.org

Emma-Aurora Saukko
emma.saukko@fi.cisv.org

Nuorisojaoston edustaja
Saimi Heekki
saimi.heekki@fi.cisv.org
juniorbranch@fi.cisv.org
njr@fi.cisv.org

 

Liiton järjestökoordinaattori

Moona Harmanen
moona.harmanen@cisv.fi

office@fi.cisv.org

Paikallisyhdistykset