Kansalliset yhteystiedot

Suomen CISV-liiton yhteystiedot

Suomen CISV -liitto – CISV förbundet i Finland ry
CISV Suomen yleinen sähköpostiosoite: finland@cisv.org
Toimiston sähköpostiosoite: office@fi.cisv.org

Suomen CISV-liiton hallitus

board.list@fi.cisv.org

Puheenjohtaja
Sari Välimaa
sari.valimaa@fi.cisv.org
president@fi.cisv.org
Puh. 050 3451047

Talousvastaava
Anu Kaukiainen
anu.kaukiainen@fi.cisv.org
finance@fi.cisv.org

National Representative
Kaisa Kannuksela
kaisa.kannuksela@fi.cisv.org

Hallituksen jäsenet

Sara Frankenhaeuser
sara.frankenhaeuser@fi.cisv.org

Pihla Kuusela
pihla.kuusela@fi.cisv.org

Nuorisojaoston edustaja
Aino Kronqvist
aino.kronqvist@fi.cisv.org
juniorbranch@fi.cisv.org

Liiton järjestökoordinaattori
Kirsi Koivuporras-Masuka
kirsi.koivuporras@cisv.fi
office@fi.cisv.org

 

Paikallisyhdistysten yhteystiedot

Paikallisyhdistysten yhteystiedot löydät alalinkkien kautta (oikealla sivupalkissa)!

“By bringing young people together in a spirit of tolerance and understanding, we help to lay the foundation for a peaceful tomorrow."

Kofi Annan, former UN Secretary General, CISV Seoul Symposium 2000.