Kansalliset yhteystiedot

Suomen CISV-liiton yhteystiedot

Suomen CISV -liitto – CISV förbundet i Finland ry
CISV Suomen yleinen sähköpostiosoite: finland@cisv.org
Toimiston sähköpostiosoite: office@fi.cisv.org

Suomen CISV-liiton hallitus

board.list@fi.cisv.org

bePuheenjohtaja
Bernardo Clementino
bernardo.clementino@fi.cisv.org
president@fi.cisv.org
Puh. 040 1408665

 

cisv-liiton_hallitus_eetuTalousvastaava
Eetu Anttonen
eetu.anttonen@fi.cisv.org
finance@fi.cisv.org

 

 

esa

National Representative
Esa Turta
esa.turta@fi.cisv.org

 

 

saraHallituksen jäsen
Sara Frankenhaeuser
sara.frankenhaeuser@fi.cisv.org

 

 

Hallituksen jäsen
Kaisa Kannuksela
kaisa.kannuksela@fi.cisv.org

 

 

Nuorisojaoston edustaja
Juulia Salokangas
juulia.salokangas@fi.cisv.org
juniorbranch@fi.cisv.org

 

Liiton järjestökoordinaattori
Valtteri Tuppurainen
valtteri.tuppurainen@fi.cisv.org
office@fi.cisv.org

 

Paikallisyhdistysten yhteystiedot

Paikallisyhdistysten yhteystiedot löydät alalinkkien kautta (oikealla sivupalkissa)!

“By bringing young people together in a spirit of tolerance and understanding, we help to lay the foundation for a peaceful tomorrow."

Kofi Annan, former UN Secretary General, CISV Seoul Symposium 2000.